tavsiyeler

"ALO BANDO" DAHA IYI ICIN YAPILMASI GEREKENLERI SOYLUYOR

1. Etkinlik saati katılım ile doğru orantılıdır. Sabah saatlerinde yapılan etkinlikler hedefe yönelik değildir. Özellikle akşam üzeri 18:00-19:00 gibi saatleri öneririz.

2. Etkinliğin en önemli zaman dilimine müzisyenlerinizi dinç saklarsanız maksimum verim alırsınız ve etkinliğiniz hak ettiği ilgiyi alır.

3. Önceden organize olmak operasyon anında herkesi rahatlatır. Anlık olumsuzluklara karşı B Planı ile hazırlıklı olmak her zaman olumlu sonuçlar doğurur.

4. Uzun soluklu işlerde ölü saatlerde ekibi bölmek ve dinlendirmek iyi sonuçlar verebilir.

5. Açılış, resmi tören ve resmi tatillere denk gelen etkinliklere devlet büyükleri gelecekse bu stresi ekibinize yansıtmamanız herkesin performansını arttıracaktır.

6. Dinlenme aralarını iyi organize edemezseniz saatler kayar ve rutin bozulur.. Akışın değişmesi herkesi olumsuz etkiler.

7. Ekibe kıyafet diktiriliyorsa kıyafetlerin mutlaka erkek bedenine göre (small, medium, large, xlarge, xxlarge) olması gerekmektedir. Kadın bedenine göre (small, medium, large, xlarge, xxlarge) hazırlanan kıyafetlerde ekip sıkıntı yaşar, rahat edemez ve performans düşer.Ayrıca üflemeli sazlar için ağız kısmını zorlamayacak kostümler düşünmek etkinliğin hayrınadır.

* Daha iyi performans için bu detayları önemsemenizi öneriyoruz.ALO BANDO

Alo Bando klasik anlamda bir Bando Takımları dayanışmasıdır, bir portaldır. Aynı zamanda Ritim Gurubu, Çigan Orkestrası, Jazz Quarted olarak minik orkestralara dönüşebilmektedir. Bando ekipleri tamamı nota bilen profesyonel müzisyenlerden oluşmaktadır. Bando grubu içerisinde bayan müzisyenler bulunmaktadır. Alo Bando, tecrübe ile gençliği birleştiren bir yapıdadır ve maksimum performansı hedeflemektedir. Latin bandosu, balkan bandosu, klasik bando, sokak bandosu olarak şekil almaktadır. Her türlü sokak orkestrası yapılanması brass band, saem bandosu ve posta bandosu ekibi tarafından sağlanmaktadır.

 

STANDARTLAR

  • Maksimum performans için minimum 8 kişi öneririz.
  • Bando ekibinin içerisinde mutlaka bayan müzisyen bulundururuz.
  • Tecrübe ile gençliğin sentezine inanır, ekibimizi ona göre yapılandırırız.
  • Dört saatten fazla süren etkinlikler için farklı fiyat uygularız.
  • Dört saat içerisinde yarımşar saatten dört set performans yaparız.
  • Reklam çekimleri, şehirdışı ve yurtdışı etkinlikleri için fiyat standardımız yoktur.
  • Prodüksiyon giderleri iş verene aittir.
  • Gerçek müzisyenler ile sahaya çıkar, perkisyoncu kullanmak gibi fiyat düşüren ucuz numaralar yapmayız.